پیوندها  

فرایند اجرا، فلوچارت گردش کار تفاهم نامه سه جانبه آب و فاضلاب در استان گلستانفرایند اجرا، فلوچارت گردش کار تفاهم نامه سه جانبه  آب و فاضلاب در استان گلستان

در جلسه روسا و مدیران دستگاه ها مرتبط با تفاهم نامه آب و فاضلاب تصویب شد

 نشست مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی و رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در راستای بررسی فرایند اجرایی شدن تفاهم نامه سه جانبه آب و فاضلاب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان در این نشست که اعضای کمیته راهبری این تفاهم نامه نیز حضور داشتند، پیرامون مسایل جاری اجرای تفاهم نامه و مصوبات کمیته راهبری بحث تبادل نظر و در ادامه فرایند اجرای تفاهم نامه، فلوچارت گردش کار، نحوه واگذاری کار به مهندسان و شهر پایلوت جهت اجرا مشخص شدند. رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان در این نشست بیان داشت: اجرای تفاهم نامه آبفا علاوه بر افزایش رضایت مندی مردم ، بکارگیری ظرفیت فنی مهندسان عضو نظام مهندسی ساختمان از طریق واجدان شرایط آموزش دیده را به همراه خواهد داشت. احمد تجری افزود: در اجرایی شدن این تفاهم نامه باید آموزش ها و بسترسازی لازم  انجام شود. وی تاکید کرد تمام بخش های سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان آمادگی کامل برای کمک به اجرای این تفاهم نامه دارند. رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اظهار داشت مهندسان و بازرسان باید به خوبی وظایف خود را انجام دهند تا اعتماد و انسجام لازم تقویت شود.

محمد رضا آلوستانی عضو هیات مدیره سازمان و کمیته راهبری اجرای تفاهم نامه آب و فاضلاب نیز در این جلسه با اشاره به کارهای انجام شده در این کمیته بیان داشت: چک لیست های لازم برای بازرسی و نظارت، فلوچارت گردش کار و تعرفه پیشنهادی بازرسی تدوین شده است. وی خاطرنشان کرد طبق فرایند تعیین شده بعد از مراجعه متقاضی به دفاتر پیشخوان و تکمیل مدارک لازم، پرونده به آب و فاضلاب ارجاع و بعد از بررسی های لازم ، ممیزی مو رد نیاز و تایید واحد انشعابات آن شرکت، پرونده جهت تعیین مهندس ناظر به نظام مهندسی ساختمان ارجاع خواهد شد. عضو مکانیک هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان اضافه کرد شرط لازم برای بهره برداری مهر تایید مهندس ناظر و تحویل مدارک لازم به همراه آن تاییدیه به آب و فاضلاب است. آلوستانی تاکید کرد هدف اصلی ما ارائه خدمات بهتر به مردم است و رضایت مندی آن ها می باشد.

مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان که میزبانی این جلسه را بر عهده داشت با اشاره به اهمیت این تفاهم نامه اظهار داشت: انعقاد تفاهم نامه سه جانبه آب و فاضلاب و اجرایی شدن آن در استان گلستان کار بزرگی است که باید به آن توجه ویژه شود و آگاهی رسانی لازم صورت پذیرد. محمد هادی رحمتی افزود:  این تفاهم نامه باید در سطح کشور مطرح و به استان های دیگر تعمیم داده شود. وی بیان کرد: اجرای این تفاهم نامه و استفاده از ظرفیت تخصصی مهندسان گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات با کیفیت به مردم و نیز جلوگیری از اتلاف منابع آبی است. سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان نیز با استقبال از امضا و اجرای این تفاهم نامه ها گفت: انعقاد این تفاهم نامه ها در استان نشان از پویایی و عزم جدی به افزایش رضایت مندی جامعه است. حسین محبوبی اضافه کرد راه و شهرسازی استان علاوه بر انجام وظایف خود با توجه به تفاهم نامه در جهت معرفی هر چه بهتر آن در وزارتخانه و گسترش در استان ها ‌تلاش های لازم را  به کار خواهد بست.

 نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

شبکه های اجتماعی  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ