پیوندها  

نشست هماهنگی جشنواره کودک و مقررات ملی ساختمان با عنوان "شهر دوستدار کودک"نشست هماهنگی جشنواره کودک و مقررات ملی ساختمان با عنوان "شهر دوستدار کودک"

در این نشست که با حضور نمایندگان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مدیران خانه فرهنگ های خورشید و غدیر گرگان برگزار شد، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با تاکید بر لزوم ترویج مقررات ملی ساختمان با زبان قابل فهم و گویا برای کودکان تاکید کرد بهترین فرصت برای اشاعه فرهنگ مناسب در دوران کودکی است. احمد تجری بیان داشت در اجرای جشنواره شهر دوستدار کودک باید از تجربیات و پیشنهادهای سایر نهادهای مرتبط مانند فرهنگی ورزشی و کانون پرورش فکری و آموزش پرورش استفاده شود و  با اطلاع رسانی مناسب و بکارگیری ظرفیت های موجود زمینه حضور پر رنگ کودکان فراهم گردد.

دبیر کمیته انتشارات سازمان نیز در این جلسه گفت: براي بسياري از برنامه ريزان و مسئولان محلي، کودکان به ندرت به عنوان گروه هاي داراي حق به حساب مي آيند. صابر مناجاتی افزود: همين امر موجب بيگانگي و محروميت آنها از فضاهای عمومی و محيط پيرامونشان شده است. وی اضافه کرد شهر دوستدار کودک پاسخي هست در زمينه تعامل محيط شهري و کودک که حضور فعال و مشارکت کودک را اصل قرار مي دهد. در شهر دوستدار کودک، جوانان و کودکان در فرايندهاي مديريت، اجرا، برنامه ريزي، تقسيم منابع و ارزشيابي برنامه مشارکت فعال دارند. نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

شبکه های اجتماعی  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ