پیوندها  

گلستان باید در موضوع اجرایی شدن ساماندهی استادکاران برق و اقدامات مرتبط با حوزه تاسیسات برقی پایلوت شودرییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در نشست  اعضای کارگروه ساماندهی استادکاران برق استان:

گلستان باید در موضوع اجرایی شدن ساماندهی استادکاران برق و اقدامات مرتبط با حوزه تاسیسات برقی پایلوت شود

نشست اعضای کارگروه ساماندهی استادکاران برق استان با رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان در این نشست که به منظور ارائه گزارش کار و معرفی روند پیگیری موضوع ساماندهی برق کاران، چگونگی تدوین تعرفه خدمات این رشته، موضوع انشعابات استاندارد، جلسات مشترک با شرکت توزیع و شیوه نامه اجرایی سه جانبه انجام گردید، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اشاره به فعالیت های مثبت حوزه تاسیسات برق در نظام مهندسی ساختمان گلستان بیان داشت:  روند اجرایی ساماندهی برق کاران، شیوه نامه اجرایی سه جانبه و امور تاسیسات برقی بصورت مطلوب پیش می رود و این روند مورد حمایت هیات مدیره هم خواهد بود. احمد تجری در ادامه افزود: دو دلیل مهم برای حمایت از این کار وجود دارد اول پایلوت شدن این ساماندهی در کشور و دوم این برنامه الگویی برای سایر رشته ها قرار گیرد. وی با تاکید بر اجرای برنامه ها بر اساس زمان بندی مشخص گفت: مهمترین وظیفه ما در سازمان اجرای مقررات ملی ساختمان است و در روند ساخت و ساز در هر سه بخش طراحی، اجرا و نظارت باید اصول حرفه ای و قوانین رعایت شود تا اعتماد لازم دوچندان شود. تجری اضافه کرد به همین دلیل تاکید داریم آموزش در همه گرایش ها باید مورد توجه ویژه قرار گیرد که این موضوع مورد اهتمام ویژه هیات مدیره نیز می باشد.

در ادامه این جلسه نماینده تاسیسات برقی درهیات مدیره سازمان با اشاره به ضرورت ساماندهی برق کاران در استان بیان داشت این کار توسط انجمن صنفی کارفرمایی مهندسان برق استان و حمایت نظام مهندسی ساختمان گلستان از دوره قبل آغاز شده و در ادامه با قوت بیشتر انجام خواهد شد. ایوب پسرک لی افزود: برنامه زمانبندی مدونی تهیه شده است که با اجرایی شدن آن ساماندهی ابتدا در شهر گرگان و سپس در سایر شهرها عملی می شود که با این کار شاهد حل مشکلات عمده موجود خواهیم بود. وی در ادامه افزود: کارگروه ساماندهی متشکل از نمایندگان صنوف مختلف مانند انجمن های صنفی کارفرمایی مهندسان برق، پیمانکاران برق، پیمانکاران ساختمانی و نماینده اداره کار تشکیل شده است. پسرک لی با تشریح اقدامات انجام شده در انجمن صنفی کارفرمایی و گروه تخصصی برق و کارگروه ساماندهی اضافه کرد امیدواریم با کمک هیات مدیره سازمان و نهادهای مرتبط هر چه زودتر موضوع سامان بخشیدن به امور تاسیسات برق ساختمان ها در همه موارد لازم و نیز اجرایی شدن شیوه نامه سه جانبه، اجرایی شود.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

شبکه های اجتماعی  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ