پیوندها  

نشست شورای راهبری کانونهای بسیج مهندسین عمران و معماری استان با هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان با حضور سرهنگ کریمی جانشین سپاه نینوا گلستان انجام شد

نشست شورای راهبری کانونهای بسیج مهندسین عمران و معماری استان با هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان

دراین نشست صمیمی که به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد، جانشین سپاه نینوای گلستان با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی تحولی عظیم در جهان بشریت بود وتمام معادلات وطراحی های ابرقدرت هاتی شرق وغرب را بهم ریخت سرهنگ پاسدار کریمی افزود: ماباید به شعارها وماهیت انقلاب اسلامی توجه داشته باشیم و بدانیم که اگراین شعارها هنوز در نوک پیکان انقلاب اسلامی است پس راه را درست رفته ایم. وی تاکید کرد ما به دنبال ایجاد تمدن اسلامی هستیم که این تمدن باید براساس اقدام وعمل و بر اساس اندیشه های امام ورهبری پایه گذاری شود. رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز در این جلسه با اشاره به نقش مهندسین در پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی و دوران بعد از آن بیان داشت: مهندسین کشور همیشه در مجموعه انقلاب آن چه  که وظیفه داشتند را به نحو احسن انجام دادند. احمد تجری افزود: هرجا که به مهندسین اعتماد شده است پاسخی خوب دریافت شد و به نتایج خوبی دست پیدا کردیم. وی تاکید کرد:  نظام مهندسی ساختمان با استفاده از ظرفیت های موجود تمام توان خود را در کمک به دستاوردهای انقلاب در حوزه تخصصی خود انجام خواهد داد. رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان یکی از وظایف اصلی مهندسان را خدمات رسانی مناسب به مردم، احیای معماری اسلامی، توجه کافی به کار های محوله عنوان کرد که باید برای انجام آن روحیه ای بسیجی داشت. در ادامه این نشست قربانی رییس بسیج مهندسین استان با اشاره به راهبرد اصلی بسیج مهندسین، اظهار داشت: هدف مهم تشکیل بسیج مهندسین عمران ومعماری، استفاده از ظرفیت مهندسین می باشد و شناسایی و رفع مشکلات  تخصصی در این دو حوزه  است که این کار با حضور مهندسان بسیجی عمران ومعماری در استان و با تشکیل شورای بسیج راهبردی و با همکاری افراد متخصص انجام می شود.  در پایان این نشست در مورد چگونگی همکاری هر چه بیشتر سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان و بسیج مهندسین عمران و معماری بحث و تبادل نظر شد.

شایان ذکر است در این جلسه اعضای هیات مدیره سازمان، محمد حمیدی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری و جمعی از مهندسان بسیجی حضور داشتند.

 

 

 نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

شبکه های اجتماعی  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ