پیوندها  

بیانیه بسیج مهندسین عمران و معماری به مناسبت فرارسیدن حماسه نهم دی               بسم الله الرحمن الرحیم

واتّقوا فتنهً لّا تصیبنّ الّذین ظلموا منکم خاصّهً واعلموا أنّ اللّه شدید العقاب

از فتنه ای تقوی کنید که تنها به کسانی که از شما ظلم کردند نمی رسد و بدانید همانا خدا عقاب شدید دارد. (سوره مبارکه انفال آیه 25)

 

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت یوم ا... " 9 دی"

((نهم دی، مظهر بصیرت و نفوذ ناپذیری مردم ایران))

تاریخ 38 ساله شکوهمند انقلاب اسلامی مملو از افتخارات غرور انگیزی می باشد که هیچ گاه از ذهن ملت پاک نخواهد شد. در حماسه     9 دی ملت به خوبی نشان دادند که دشمنان خود را می شناسند و تنها راه مقابله با توطئه های آنها ، پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است. ۹دی ۸۸ روزی بود که ملت ایران با حرکتی خود جوش و انقلابی در فضای غبار آلود فتنه‌ی پیچیده و سنگین آن روزها حضوری مجاهدانه و نمایشی از آمادگی و سرزندگی را رقم زد و پاسخی در خور و دندان شکن به ۸ ماه اهانت و توهین به ارزش های مقدس این مرز و بوم به ویژه اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه که در راس این ارزش ها است، داد. عاشورا صحنه آزادگی و آزاد مردی می باشد که ملت ایران نشان داد در مقابل هر گونه توهین و تعرض به مقدسات به خصوص فرهنگ عاشورایی ، آزادگی خواهد ایستاد و تا آخرین قطره خون خود به هیچ کس حق پایمال نمودن آن را نمی دهد. ما بسیجیان، امام و ولایت فقیه را تنها نگذاشته و اثبات خواهیم کرد در روز برائت از منافقین، که اهل کوفه نیستنم و علی زمان خویش را تنها نمی گذاریم.

مقام عظمای ولایت (دامت برکاته) در دقیق ترین و رساترین عبارتها در وصف و اهمیت این حماسه بزرگ فرمودند: «مطمئن باشید که روز نهم دیِ امسال (سال 1388) هم در تاریخ ماند؛ این هم یک روز متمایزی شد. شاید به یک معنا بشود گفت که در شرائط کنونی، که شرائط غبارآلودگیِ فضاست، این حرکت مردم اهمیت مضاعفی داشت؛ کار بزرگی بود. هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر میکند، دست خدای متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن علی (علیه السّلام) را می‌‌‌بیند. این کارها کارهائی نیست که با اراده‌‌‌‌ی امثال ما انجام بگیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهی است؛ همان طور که امام در یک موقعیت حساسی - که من بارها این را نقل کرده‌‌‌‌ام - به بنده فرمودند: من در تمام این مدت، دست قدرت الهی را در پشت این قضایا دیدم. درست دید آن مرد نافذِ بابصیرت، آن مرد خدا.» (گزیده‌ای ازسخنان مقام عظمای ولایت در دیدار با مردم قم درسالگرد قیام 19 دی، 19/10/1388)

سازمان  بسیج مهندسین عمران و معماری  استان گلستان نیز همگام با نهادهای انقلابی و ملت مبارز ایران انزجار و برائت خود را در وهله اول از دشمنان و فتنه‌گران خارجی و در رأس آنها آمریکا و اسرائیل جنایتکار و در وهله بعد از تمامی فتنه‌گران داخلی که با ایجاد آشوب و اغتشاش 8 ماهه نظام اسلامی را به لبه پرتگاه کشاندند اعلام می‌دارند و ضمن محکوم نمودن اتفاقات اخیر در دانشگاه علوم کشاورزی گرگان (تحت عنوان مناظره یا تریبون آزاد)، از قوای سه‌گانه بالاخص دولت می‌خواهد که فتنه 88 و عوامل مداخله‌گر در آن را به عنوان خط قرمز خود در نظر گرفته و نسبت به بکارگیری افرادی که هنوز در بیعت با فتنه‌گران داخلی و خارجی بوده و پیام نهم دی ماه 88 را درک نکرده‌اند، مسئولانه‌تر از قبل عمل نمایند. چرا که آنانکه درسال 88 مشروعیت نظام و قوانین را عامدانه به چالش کشیده و زیرسوال بردند، نباید و نمی‌توانند در هیچ یک از مناصب و بخشهای مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئولیتی چه بزرگ و چه کوچک داشته باشند. همچنین از آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان، به ویژه قشر مهندسین عزیز عمران و معماری دعوت نموده تا با حضور قدرتمند خود در مراسم بزرگداشت این روز بزرگ که روز بصیرت و تجدید میثاق با  امام (ره)، رهبری و  ولایت مطلقه  فقیه می باشد، شرکت نمایند و چشم امید دشمنان اسلام و انقلاب و فتنه گران داخلی و خارجی را  کور و توطئه های آنان را خنثی نمایند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان

دیماه 1395 هجری شمسی- ربیع الاول 1438  هجری قمرینظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

شبکه های اجتماعی  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ