پیوندها  

ابلاغ دستورالعمل ترسيم وارائه و کنترل نقشه هاي معماريابلاغ دستورالعمل ترسيم وارائه و کنترل نقشه هاي معماري
عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان از انتشار دستورالعمل ترسيم وارائه نقشه هاي معماري جهت اعلام نظر مهندسان خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان، ابوالحسن اسلانی با اعلام این خبر افزود: نواقصي كه  نقشه هاي معماري در استان دارد، ناظران و مجريان پروژه هاي ساختماني و مالكان را با مشكلاتي در اجرا مواجه كرده است. وی بیان داشت لازم است تمهیدات لازم معماری، سازه ای و تاسیساتی در نقشه های معماری در نظر گرفته شود. این عضو هیات مدیره سازمان اظهار داشت طراحان معمار موظفند تا  با تكميل و ارايه كليه پلانها، نماها، مقاطع و جزييات اجرايي از قبيل: نحوه اتصال ديوارها و نما به سازه، جزييات مربوط به سقف‌هاي كاذب، عايقكاري‌ها ي رطوبتي و حرارتي و صوتي، كفسازي ها و جداول نازك كاري مربوط به قسمت هاي مختلف ساختمان در جهت تكميل نمودن نقشه هاي خود اقدام نمايند.
ابوالحسن اسلاني اضافه کرد گروه تخصصي معماري با آسيب شناسي اي كه در بخش طراحي و نظارت معماري در ساختمان هاي استان انجام داد، اقدام به تهيه وتنظيم اين دستورالعمل نموده است. وی در ادامه بیان داشت
معماران محترم می توانند نظرات خود را‌ تا تاریخ 10 دی ماه به پست الکترونیک سازمان به آدرس nezamgolestan@yahoo.com ارسال نمایند. جهت دریافت اینجا کلیک نکایید.

 نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

شبکه های اجتماعی  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ