پیوندها  

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت یوم ا... " 13 آبان"                     بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت یوم ا... " 13 آبان"

 

تا انقلاب مهدی، نهضت ادامه دارد......

 سیزده آبان ماه صرفاً یک رویداد تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار است. بزرگداشت یوم الله سیزده آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز با هدف اعلام برائت و بیزاری از دشمنان اسلام با محوریت شیطان بزرگ آمریکا و یزیدیان زمان، اسرائیل و آل سعود ظالم و جنایت کار است. در سیزده آبان، مردم ایران خود را باورکردند و به چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عده­ای کج اندیش و کوته فکر هم چون کوهی استوار است،«کاهی» بیش نیست.

پیام ۱۳ آبان ماه حفظ وحدت ملی، استقامت، پایداری و مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار جهانی به سردمداری آمریکا است. فصل‌الخطاب دانستن منویات و مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمامی زمینه‌ها و عرصه‌های راهبردی کشور از جمله در روند اجرای برجام و تحقق اقتصاد مقاومتی اقتضا می‌کند ضمن پاسخگویی به موقع و مقتدرانه به اظهارات مداخله جویانه و فریب‌کارانه مقامات آمریکایی و مصونیت‌سازی جامعه و افکار عمومی نسبت به خط نفوذ، تمامی ظرفیت‌ها و فرصت‌های بالقوه و بالفعل ملی به گونه‌ای هوشمندانه در چارچوب نقشه راه ترسیم شده به کار گرفته شود تا دشمن همچنان ناامید و مغلوب اراده ایرانی باشد و ملت ایران در طول سه دهه گذشته ثابت کرده است که هرگز صحنه‌ حضور را خالی نمی‌گذارد.

ما جامعه بسیج مهندسین عمران و معماری به همراه سایر متخصصین متعهد، آزاده و دلسوز ایران اسلامی با الهام از آموزه های ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حضور پرشور و گسترده در آئین‌ها و مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان ماه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نمایش تجدید میثاق ایرانیان با آرمانهای امام (ره) و بیعت مجدد با ولایت فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی و تاکید بر هوشیاری ملت با بصیرت و همیشه در صحنه اعلام می‌داریم ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب و در راس آنها استکبار ستیزی و استقلال طلبی کوتاه نیامده و آمریکا؛ این جرثومه فساد را عامل اصلی گرفتاری‌های جهان اسلام و منشاء فتنه و توطئه علیه نظام‌ و انقلاب اسلامی می‌دانیم و به هیچ جریانی اجازه نخواهیم داد با طرح شعارها و مسایل انحرافی و دروغین به اراده راسخ و عزم پولادین ملت خدشه‌ای وارد سازد و با عزم انقلابی و جهادی در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی قدم برداشته و در این راستا رهنمودها، منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مد ظله العالی) را به عنوان نقشه راه حرکت در مسیر نیل به حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) قرار می دهیم.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان، از آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان،به ویژه قشر مهندسین عمران و معماری دعوت نموده تا با حضور قدرتمند خود در این روز بزرگ که روز مبارزه با استکبار جهانی است شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند که این اقدام موجب دلگرمی و قوت قلب تمام مظلومان جهان خواهد شد. به امید پیروزی مستضعفین بر مستکبرین عالم، انشاء اله.  

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان

آبانماه 1395 هجری شمسی- صفر 1438  هجری قمرینظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

شبکه های اجتماعی  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ